Alle producten
-
Glasvezel Gestikte Mat
-
De Mat van glasvezelcombo
-
met een gewicht van niet meer dan 200 g/m2
-
Glasvezel Tweeassige Stof
-
Multi-axial weefsel
-
De Mat van de glasvezeloppervlakte
-
Mat van glasvezel
-
Het glasvezel Geweven Zwerven
-
Polyester sluier
-
de stof van het polyesternetwerk
-
Polyesterfilm
-
De Profielen van FRP Pultruded
-
FRP gegoten rooster
zoekwoorden [ pultruded fiberglass u channels ] bij elkaar passen 111 producten.
Kanalen 1.8g/Cm3 van U van de Pultruded de Anticorrosieve Glasvezel aan 2.0g/Cm3-Dichtheid
| Niet-metalen Materiaal: | FRP profiel door pultrusie |
|---|---|
| Kleur: | Aanpasbaar |
| Afmeting: | Aanpasbaar |
5mm Dikke Gevormde Straal Lichtgewicht 40mm 60mm 112mm van het Glasvezelc Kanaal
| Non-metallic Material: | FRP profile by pultrusion |
|---|---|
| Color: | Ordered by customer |
| Dimension: | Ordered by customer |
15mm Gat 4 om Pultruded-Glasvezelbuis voor Landbouw
| niet-metalen: | glasvezelversterkt kunststof profiel door pultrusieproces |
|---|---|
| Kleur: | Besteld door de klant |
| Afmeting: | Besteld door de klant |
Antiwear 24mm Plastiek Met een laag bedekte FRP de Glasvezelstaaf van Stavenbendable Pultruded
| Materiaal: | Met pultrusie versterkt profiel van glasvezels |
|---|---|
| Kleur: | Besteld door de klant |
| Afmeting: | Besteld door de klant |
30x5mm C Gestalte gegeven FRP het Kanaal Vlotte Oppervlakte die van U het Bestand Anti Verouderen dragen
| Niet-metalen Materiaal: | FRP profiel door pultrusie |
|---|---|
| Kleur: | lichtgeel |
| Afmeting: | 30x5mm |
40x22x5mm C-vormige FRP U-kanaalwikkeling met gladde polyester sluier onbreekbaar
| Niet-metalen Materiaal: | FRP profiel door pultrusie |
|---|---|
| Kleur: | Groen |
| Afmeting: | 40x22x5mm |
ISO 9000 Pultruded UVresisitance Geschilderde de Buisoppervlakte van de 3 Duimglasvezel
| niet-metalen: | glasvezelversterkt kunststof profiel door pultrusieproces |
|---|---|
| Kleur: | Besteld door de klant |
| Afmeting: | Besteld door de klant |
Groene Holle Pultruded-het Buizenstelseliso Sterkte Met grote trekspanning van de Gloeidraad Gekronkelde Glasvezel
| niet-metalen: | glasvezelversterkt kunststof profiel door pultrusieproces |
|---|---|
| Kleur: | Groen |
| Afmeting: | 16x12 mm |
Pultrusion Procédé GRP de Grote Diameter Pultruded van Glasvezelbuizen Met grote trekspanning
| non-metallic: | fiberglass reinforced plastic profile by pultrusion process |
|---|---|
| Color: | white |
| Dimension: | Ordered by customer |
De gele Weerstand van de de Buisiso 9000 Corrosie van Pultruded 4x4 FRP Vierkante
| Materiaal: | Met pultrusie versterkt profiel van glasvezels |
|---|---|
| Kleur: | Besteld door de klant |
| Afmeting: | Besteld door de klant |

