Alle producten
-
Glasvezel Gestikte Mat
-
De Mat van glasvezelcombo
-
met een gewicht van niet meer dan 200 g/m2
-
Glasvezel Tweeassige Stof
-
Multi-axial weefsel
-
De Mat van de glasvezeloppervlakte
-
Mat van glasvezel
-
Het glasvezel Geweven Zwerven
-
Polyester sluier
-
de stof van het polyesternetwerk
-
Polyesterfilm
-
De Profielen van FRP Pultruded
-
FRP gegoten rooster
zoekwoorden [ pultruded fiberglass u channels ] bij elkaar passen 111 producten.
2×2 zwarte Glasvezel Versterkte Plastic Comité Deeltjesoppervlakte
| niet-metalen: | glasvezelversterkt kunststof profiel door pultrusieproces |
|---|---|
| Kleur: | Besteld door de klant |
| Afmeting: | 2 × 2, 4 × 2 |
Glasvezelversterkt plastic plat door pultrusieproces Lichtgewicht Hoge treksterkte Weerweerstand
| niet-metalen: | glasvezelversterkt kunststof profiel door pultrusieproces |
|---|---|
| Kleur: | Besteld door de klant |
| Afmeting: | Besteld door de klant |
Slipglasvezel Holle Staaf FRP Plum Tube Corrosion Resistance
| niet-metalen: | glasvezelversterkt kunststof profiel door pultrusieproces |
|---|---|
| Kleur: | Besteld door de klant |
| Diameter: | 6mm, 10mm, 20mm, enzovoort. |
Het FRP Versterkte Decoratieve T Profiel van Pultruded voor Deuren ISO 9000
| niet-metalen: | glasvezelversterkt kunststof profiel door pultrusieproces |
|---|---|
| Kleur: | rood |
| Afmeting: | Besteld door de klant |
12mm Eco Glasvezel om Anticorrosieve Buis
| niet-metalen: | glasvezel om buis |
|---|---|
| Kleur: | Heldergeel, aanpasbaar |
| Afmeting: | 24x19, 26x21, 34x28, aanpasbaar |
Helderkleurige glasvezel onregelmatige vierkant buis 3.2x3.2 5x5 Frp Pultruded secties
| Materiaal: | Met pultrusie versterkt profiel van glasvezels |
|---|---|
| Kleur: | Besteld door de klant |
| Afmeting: | Besteld door de klant |
15mm Stevige FRP Pultruded Profielenstaven
| Materiaal: | Fibergalss versterkt profiel door pultrusion |
|---|---|
| Kleur: | geel |
| Afmeting: | 15mm |
Pultrusion van de remhefboom de Gebieden van Glasvezelrod in electricity and insulation
| Materiaal: | Met pultrusie versterkt profiel van glasvezels |
|---|---|
| Kleur: | Besteld door de klant |
| Afmeting: | Besteld door de klant |
Blauwe de Profielensecties van FRP Pultruded 4.8mm 0.29kg/m
| Materiaal: | Fibergalss versterkt profiel door pultrusion |
|---|---|
| Kleur: | Blauw |
| Afmeting: | 38x38x4.8mm |
FRP-Ladder van de Ladder de Gele 10ft 6ft Glasvezel van de Glasvezelstap
| Materiaal: | Glasvezelversterkt profiel door pultrusie |
|---|---|
| Kleur: | Besteld door klant |
| Afmeting: | Besteld door klant |

