Alle producten
-
Glasvezel Gestikte Mat
-
De Mat van glasvezelcombo
-
met een gewicht van niet meer dan 200 g/m2
-
Glasvezel Tweeassige Stof
-
Multi-axial weefsel
-
De Mat van de glasvezeloppervlakte
-
Mat van glasvezel
-
Het glasvezel Geweven Zwerven
-
Polyester sluier
-
de stof van het polyesternetwerk
-
Polyesterfilm
-
De Profielen van FRP Pultruded
-
FRP gegoten rooster
zoekwoorden [ pultruded fiberglass u channels ] bij elkaar passen 111 producten.
2m Grijze GRP FRP Pultruded Rechthoekige Buissterkte Met grote trekspanning
| Materiaal: | Met pultrusie versterkt profiel van glasvezels |
|---|---|
| Kleur: | Grijs |
| Afmeting: | 52 x 32 x 5 mm |
30cm het Dragen de Straal Vlotte Oppervlakte van het Weerstandsfrp C Kanaal voor Vervoer
| Niet-metalen Materiaal: | FRP profiel door pultrusie |
|---|---|
| Kleur: | Besteld door de klant |
| Afmeting: | 60x40x5,89x38x4,7,70x30x5 |
Grating van de gangenfrp Glasvezel Comités 4×8 Duurzame Geel
| niet-metalen: | glasvezelversterkt kunststof profiel door pultrusieproces |
|---|---|
| Kleur: | Besteld door de klant |
| Afmeting: | 4 × 8,4 × 2 |
Stoep Gevormde GRP-Glasvezelgrating Comités 1×3 Mesh Anti Slid
| niet-metalen: | glasvezelversterkt kunststof profiel door pultrusieproces |
|---|---|
| Kleur: | Besteld door de klant |
| Afmeting: | Besteld door de klant |
De heldere Straal van het de Glasvezelkanaal van Kleurenindustria versterkte 6mm het Plastic Kanaal van U
| Niet-metalen Materiaal: | FRP profiel door pultrusie |
|---|---|
| Kleur: | Besteld door de klant |
| Afmeting: | Besteld door de klant |
100mm Straal van U van de Duurzaamheids de Groene die Glasvezel door Polyestersluier wordt verpakt
| Niet-metalen Materiaal: | FRP profiel door pultrusie |
|---|---|
| Kleur: | Groen |
| Afmeting: | 20100mm |
Antiwear Anti UVfrp-van de het Kanaalglasvezel van U Plastiek 10mm voor Bouw
| Non-metallic Material: | FRP profile by pultrusion |
|---|---|
| Color: | Ordered by customer |
| Dimension: | Ordered by customer |
Lichte dikke onregelmatige gepultrudeerde FRP profielen Anti-slip glasvezel versterkt plastic buis
| Materiaal: | Pultrured FRP profielen |
|---|---|
| Kleur: | Heldere kleur |
| Afmeting: | Besteld door de klant |
Polyesterhars Pultruded FRP om Buis Heldere Oppervlakte Anticorrossion
| niet-metalen: | glasvezelversterkt kunststof profiel door pultrusieproces |
|---|---|
| Kleur: | Besteld door de klant |
| Afmeting: | Besteld door de klant |
Isolatie van de het Profielhitte van de Pultrudedfrp L-vormige Hoek 40mm Breedte
| niet-metalen: | glasvezelversterkt kunststof profiel door pultrusieproces |
|---|---|
| Kleur: | Besteld door de klant |
| Afmeting: | 40mm-200mm, enzovoort. |

