Alle producten
-
Glasvezel Gestikte Mat
-
De Mat van glasvezelcombo
-
met een gewicht van niet meer dan 200 g/m2
-
Glasvezel Tweeassige Stof
-
Multi-axial weefsel
-
De Mat van de glasvezeloppervlakte
-
Mat van glasvezel
-
Het glasvezel Geweven Zwerven
-
Polyester sluier
-
de stof van het polyesternetwerk
-
Polyesterfilm
-
De Profielen van FRP Pultruded
-
FRP gegoten rooster
zoekwoorden [ pultruded fiberglass u channels ] bij elkaar passen 111 producten.
Het Profiel van de 45 die Graadhoek FRP Pultruded in FRP-Blind wordt toegepast
| niet-metalen: | glasvezelversterkt kunststof profiel door pultrusieproces |
|---|---|
| Kleur: | Besteld door klant |
| Afmeting: | 40mm-200mm, enzovoort. |
Communicatiesysteemfrp Pultruded Profiel voor 5g-Radarkoepel
| niet-metalen: | glasvezelversterkt kunststof profiel door pultrusieproces |
|---|---|
| Kleur: | Besteld door de klant |
| Afmeting: | 40x3mm |
Pultruded FRP V-vormige hoekprofiel Warmte- en elektriciteitsisolatie 30 mm van beide zijden
| niet-metalen: | glasvezelversterkt kunststof profiel door pultrusieproces |
|---|---|
| Kleur: | Besteld door de klant |
| Afmeting: | 40mm-200mm, enzovoort. |
Op maat gemaakt FRP kanaal met alle weersomstandigheden weerstand en uitstekende duurzaamheid, componenten van ladder
| niet-metalen: | glasvezelversterkt kunststof profiel door pultrusieproces |
|---|---|
| Kleur: | Geel |
| Afmeting: | Op maat |
De Profielen Chemische Perservation van de hoeky Vorm FRP Pultruded
| niet-metalen: | glasvezelversterkt kunststof profiel door pultrusieproces |
|---|---|
| Kleur: | Besteld door klant |
| Afmeting: | Besteld door klant |
De concave Convexe Profielen Grey Sections 5cm tot 30cm van FRP Pultruded
| niet-metalen: | glasvezelversterkt kunststof profiel door pultrusieproces |
|---|---|
| Kleur: | Besteld door klant |
| Afmeting: | 5 cm tot 30 cm, of op maat |
Anti UVuitdrijving 2 Duimglasvezel om Buis 30x25mm
| niet-metalen: | glasvezelversterkt kunststof profiel door pultrusieproces |
|---|---|
| Kleur: | Besteld door de klant |
| Afmeting: | Besteld door de klant |
Pultrusion om Glasvezel Versterkte Plastic Pijp 16mm 30mm
| non-metallic: | fiberglass reinforced plastic profile by pultrusion process |
|---|---|
| Color: | Ordered by customer |
| Dimension: | Ordered by customer |
Lichtgewicht Gele Glasvezel Vlakke Bar 40x6mm
| niet-metalen: | glasvezelversterkt kunststof profiel door pultrusieproces |
|---|---|
| Kleur: | geel |
| Lange: | 5cm-30cm, 10cm-40cm, enz. |
10x4mm Antiwear Dunne de Buisweerbestendigheid van de Muurglasvezel
| niet-metalen: | glasvezelversterkt kunststof profiel door pultrusieproces |
|---|---|
| Kleur: | Wit |
| Afmeting: | 10x4 mm |

