Alle producten
-
Glasvezel Gestikte Mat
-
De Mat van glasvezelcombo
-
met een gewicht van niet meer dan 200 g/m2
-
Glasvezel Tweeassige Stof
-
Multi-axial weefsel
-
De Mat van de glasvezeloppervlakte
-
Mat van glasvezel
-
Het glasvezel Geweven Zwerven
-
Polyester sluier
-
de stof van het polyesternetwerk
-
Polyesterfilm
-
De Profielen van FRP Pultruded
-
FRP gegoten rooster
Glasvezel kern mat van 450g csm is aan beide zijden, het midden is PP van 150gsm per vierkante meter, met nylon draad om samen te steken om een mat te vormen, zeer geschikt voor zonnepaneel en auto-onderdelen maken
| Materiaal: | E het glas directe zwerven, gehakte bundels en pp-mat |
|---|---|
| Kleur: | Wit |
| breedte: | 300 mm |
FRP rechthoekige buis door pultrusieproces, het oppervlak borstelen met bepaalde verf, om te voldoen aan zeer hoge eisen aan oppervlaktegladheid en een goed uiterlijk
| Materiaal: | Met pultrusie versterkt profiel van glasvezels |
|---|---|
| Kleur: | Geel, kan op bestelling worden gedaan |
| Dimensie: | 55x25x3mm |
Hittebestendige FRP rechthoekige buisprofielen gemaakt van polyestersluier en onverzadigde harsen die elektrische isolatie en duurzaamheid bieden
| Materiaal: | Met pultrusie versterkt profiel van glasvezels |
|---|---|
| Kleur: | Grijs, kan op bestelling worden gemaakt |
| Dimensie: | 55x25x3mm |
Pultruded FRP Onregelmatige Vorm Profielen Kenmerken Lichtgewicht Constructie Hoge Sterkte en Uitstekende Anti-Corrosie Eigenschappen
| Niet-metaalachtig: | glasvezelversterkt kunststof profiel door pultrusieproces |
|---|---|
| Kleur: | Grijs |
| Dimensie: | Besteld door de klant |
Veelzijdige profielen van rechthoekige FRP-buizen van polyester-epoxy en fenolharsen die elektrische isolatie en duurzaamheid bieden
| Materiaal: | Met pultrusie versterkt profiel van glasvezels |
|---|---|
| Kleur: | Diverse, als bestelling |
| Dimensie: | 52 x 32 x 5 mm |
80g/M2 polyesterweefsel van witte kleur voor pultrusie om de kwaliteit van FRP-producten te verbeteren op het gebied van uiterlijk en treksterkte, veel gebruikt in het frame van zonnepanelen
| Product: | Polyester sluier |
|---|---|
| Kleur: | Wit |
| breedte: | 30% aanbetaling, saldo na BL-kopie |
Uniform van glasvezel, met een laag polyester om het eindproduct te versterken, voor een hoge sterkte kabelbrug of -dek
| Materiaal: | glasvezel UDT met polyester sluier |
|---|---|
| Kleur: | Wit |
| Breedte: | 600 mm |
Dikte 25 Um Polyester Lossingsfolie van Transparante kleur Voor GVK Pijpleiding Geen Verbinding Knoop En Bel, goede praktijk bij het ontvormen
| Grondstof: | 100% HUISDIER |
|---|---|
| Verlenging bij pauze: | 60% |
| Steekproef: | Beschikbaar en gratis |
Polyesternetten voor continue GRP-filamenten die onder hoge druk worden gewikkeld om lucht tijdens het proces te reinigen
| Specificatie: | 20~22g |
|---|---|
| Duurzaamheid: | Hoge duurzaamheid |
| FLEXIBILITEIT: | Hoge flexibiliteit |
Lichte gewicht en hoge kwaliteit, veel toepassingen, zoals ladders en andere industrieën
| Materiaal: | Met pultrusie versterkt profiel van glasvezels |
|---|---|
| Kleur: | Diverse, als bestelling |
| Dimensie: | 52 x 32 x 5 mm |

