Alle producten
-
Glasvezel Gestikte Mat
-
De Mat van glasvezelcombo
-
met een gewicht van niet meer dan 200 g/m2
-
Glasvezel Tweeassige Stof
-
Multi-axial weefsel
-
De Mat van de glasvezeloppervlakte
-
Mat van glasvezel
-
Het glasvezel Geweven Zwerven
-
Polyester sluier
-
de stof van het polyesternetwerk
-
Polyesterfilm
-
De Profielen van FRP Pultruded
-
FRP gegoten rooster
zoekwoorden [ pultruded fiberglass u channels ] bij elkaar passen 111 producten.
9.5mm 10mm Flexibele Epoxyfrp de Penstaven van de Staven Duurzame Glasvezel
| Materiaal: | Met pultrusie versterkt profiel van glasvezels |
|---|---|
| Kleur: | Besteld door de klant |
| Afmeting: | Besteld door de klant |
1600mm Stevige de Glasvezelstaaf van Pool van Lengte Rode FRP Staven Verticale
| Materiaal: | Met pultrusie versterkt profiel van glasvezels |
|---|---|
| Kleur: | Rood |
| Afmeting: | 1600mm lengte |
Treksterkte10.5mpa Blauwe FRP Staven 1600mm Glasvezel Ronde Bar
| Materiaal: | Met pultrusie versterkt profiel van glasvezels |
|---|---|
| Kleur: | Blauw |
| Afmeting: | 1600mm lengte |
IEC60855 IEC61235 Oranje FRP om Buis voor Drainageindustrie
| niet-metalen: | glasvezelversterkt kunststof profiel door pultrusieproces |
|---|---|
| Kleur: | Besteld door de klant |
| Afmeting: | Besteld door de klant |
Groene FRP platte staaf glasvezelversterkte kunststofplaat Isohars en polyesterweefsel van het oppervlak
| niet-metalen: | glasvezelversterkt kunststof profiel door pultrusieproces |
|---|---|
| Kleur: | Groen |
| Afmeting: | Besteld door de klant |
FRP irregular tube with the quality of light weight and high tensile strength, made for order of special request
| niet-metalen: | glasvezelversterkt kunststof profiel door pultrusieproces |
|---|---|
| Kleur: | Besteld door de klant |
| Afmeting: | Besteld door de klant |
10 duim Vuurvaste FRP I Straal Niet-magnetisch als Behandelings van afvalwaterhulpmiddel
| niet-metalen: | glasvezelversterkt kunststof profiel door pultrusieproces |
|---|---|
| Kleur: | Besteld door de klant |
| Afmeting: | Besteld door de klant |
Infrastructuurpultrusion FRP Installatie de Met hoge weerstand van Geluidsbarrièrecovenient
| niet-metalen: | glasvezelversterkt kunststof profiel door pultrusieproces |
|---|---|
| Color: | Ordered by customer |
| Afmeting: | 430mm |
Dakbedekking Frp Pultrusion Profile Covenient-installatie met hoge weerstand voor weg:
| niet-metalen: | glasvezelversterkt kunststof profiel door pultrusieproces |
|---|---|
| Color: | Ordered by customer |
| Afmeting: | 430mm |
Pultruded FRP Onregelmatige Vorm Profielen Kenmerken Lichtgewicht Constructie Hoge Sterkte en Uitstekende Anti-Corrosie Eigenschappen
| Niet-metaalachtig: | glasvezelversterkt kunststof profiel door pultrusieproces |
|---|---|
| Kleur: | Grijs |
| Dimensie: | Besteld door de klant |

