Alle producten
-
Glasvezel Gestikte Mat
-
De Mat van glasvezelcombo
-
met een gewicht van niet meer dan 200 g/m2
-
Glasvezel Tweeassige Stof
-
Multi-axial weefsel
-
De Mat van de glasvezeloppervlakte
-
Mat van glasvezel
-
Het glasvezel Geweven Zwerven
-
Polyester sluier
-
de stof van het polyesternetwerk
-
Polyesterfilm
-
De Profielen van FRP Pultruded
-
FRP gegoten rooster
zoekwoorden [ pultruded fiberglass u channels ] bij elkaar passen 111 producten.
Groene Secties I van FRP Pultruded Straal
| niet-metalen: | glasvezel versterkt plastic profiel door pultrusion procédé |
|---|---|
| Kleur: | Groen |
| Afmeting: | 15x25x5mm |
70mm de Bruine Plastic Waterdichte Profielen van Uitdrijvingspultruded FRP
| niet-metalen: | glasvezelversterkt kunststof profiel door pultrusieproces |
|---|---|
| Kleur: | Blauw, rood, bruin. |
| Afmeting (cm): | 50, 60, 70 |
Pultrured FRP onregelmatig hoekprofiel Warmte- en elektriciteitsisolatie op bestelling en tekeningen
| niet-metalen: | glasvezelversterkt kunststof profiel door pultrusieproces |
|---|---|
| Kleur: | Besteld door de klant |
| Afmeting: | 40mm-200mm, enzovoort. |
Anticorrosieve de Kooiladder Met hoge weerstand van de veiligheidsglasvezel FRP
| niet-metalen: | glasvezelversterkt kunststof profiel door pultrusieproces |
|---|---|
| Kleur: | Geel |
| Afmeting: | Op maat |
Het Comité van kluisfrp Profielen Glasvezel Versterkt Plastic Uitdrijvingsproces
| niet-metalen: | glasvezelversterkt kunststof profiel door pultrusieproces |
|---|---|
| Kleur: | Besteld door de klant |
| Afmeting: | Besteld door de klant |
De onregelmatige Glasvezel Versterkte Plastic Comité FRP Elektriciteit van de Bladwind
| niet-metalen: | glasvezelversterkt kunststof profiel door pultrusieproces |
|---|---|
| Kleur: | Besteld door de klant |
| Afmeting: | Besteld door de klant |
14mm Dia Fiberglass FRP om Buis Lichtgewichthoogspanning
| niet-metalen: | glasvezelversterkt kunststof profiel door pultrusieproces |
|---|---|
| Kleur: | Geel |
| Afmeting: | 19x14 mm |
1cm Glasvezel het Versterkte Plastic Comité Anti Verouderen
| niet-metalen: | glasvezelversterkt kunststof profiel door pultrusieproces |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Afmeting: | 104x12,7x3.2 |
35cm de Structurele Stralen Witte FRP I BeamFor Buliding van de Uitdrijvingsglasvezel
| niet-metalen: | glasvezelversterkt kunststof profiel door pultrusieproces |
|---|---|
| Kleur: | Besteld door de klant |
| Afmeting: | Besteld door de klant |
Bruine 37mm Sporten FRP om Buis van de Buis de niet Metaalglasvezel
| non-metallic: | fiberglass reinforced plastic profile by pultrusion process |
|---|---|
| Color: | Black,Brown,White,Red,etc. |
| Dimension: | Ordered by customer |

