Alle producten
-
Glasvezel Gestikte Mat
-
De Mat van glasvezelcombo
-
met een gewicht van niet meer dan 200 g/m2
-
Glasvezel Tweeassige Stof
-
Multi-axial weefsel
-
De Mat van de glasvezeloppervlakte
-
Mat van glasvezel
-
Het glasvezel Geweven Zwerven
-
Polyester sluier
-
de stof van het polyesternetwerk
-
Polyesterfilm
-
De Profielen van FRP Pultruded
-
FRP gegoten rooster
zoekwoorden [ fire resistant frp i beam ] bij elkaar passen 161 producten.
30x5mm C Gestalte gegeven FRP het Kanaal Vlotte Oppervlakte die van U het Bestand Anti Verouderen dragen
| Niet-metalen Materiaal: | FRP profiel door pultrusie |
|---|---|
| Kleur: | lichtgeel |
| Afmeting: | 30x5mm |
UV-agent FRP-staaf om zonneschijn te weerstaan voor constructiedelen buitenshuis, zoals hekken
| Materiaal: | Met pultrusie versterkt profiel van glasvezels |
|---|---|
| Kleur: | Wit |
| Afmeting: | 700mm lengte |
Lichte FRP-pultrudeerprofielen voor infrastructuur en chemische conservering
| Niet-metalen Materiaal: | FRP profiel door pultrusie |
|---|---|
| Kleur: | Rood |
| Afmeting: | 50 x 25 x 3 mm |
100x2mm Pultrusion FRP Vlakke Strook het Verouderen Weerstand Met grote trekspanning
| niet-metalen: | glasvezelversterkt kunststof profiel door pultrusieproces |
|---|---|
| Kleur: | Besteld door de klant |
| Afmeting: | Besteld door de klant |
De duurzame Hars die van de de Profielenpolyester van FRP Pultruded de Bestand Structurele Secties van GRP verouderen
| niet-metalen: | glasvezelversterkt kunststof profiel door pultrusieproces |
|---|---|
| Kleur: | Besteld door klant |
| Afmeting: | Besteld door klant |
FRP-Ladder van de Ladder de Gele 10ft 6ft Glasvezel van de Glasvezelstap
| Materiaal: | Glasvezelversterkt profiel door pultrusie |
|---|---|
| Kleur: | Besteld door klant |
| Afmeting: | Besteld door klant |
Eenvoudig te installeren FRP rechthoekige buis met versterkte ribben voor tijdbesparende oplossingen
| Materiaal: | Glasvezelversterkt profiel door pultrusie |
|---|---|
| Kleur: | groen |
| Afmeting: | 52 x 32 x 5 mm |
Veelzijdige FRP rechthoekige buis voor verschillende industrieën en omgevingen met houten oppervlak
| Materiaal: | Glasvezelversterkt profiel door pultrusie |
|---|---|
| Uiterlijk: | Houtachtig |
| Afmeting: | Besteld door klant |
Lichte en duurzame rechthoekige FRP-buis voor elektrische elektronica
| Materiaal: | Met pultrusie versterkt profiel van glasvezels |
|---|---|
| Kleur: | Geel |
| Afmeting: | 52 x 32 x 5 mm |
Blauwe de Profielensecties van FRP Pultruded 4.8mm 0.29kg/m
| Materiaal: | Fibergalss versterkt profiel door pultrusion |
|---|---|
| Kleur: | Blauw |
| Afmeting: | 38x38x4.8mm |

