Alle producten
-
Glasvezel Gestikte Mat
-
De Mat van glasvezelcombo
-
met een gewicht van niet meer dan 200 g/m2
-
Glasvezel Tweeassige Stof
-
Multi-axial weefsel
-
De Mat van de glasvezeloppervlakte
-
Mat van glasvezel
-
Het glasvezel Geweven Zwerven
-
Polyester sluier
-
de stof van het polyesternetwerk
-
Polyesterfilm
-
De Profielen van FRP Pultruded
-
FRP gegoten rooster
zoekwoorden [ fire resistant frp i beam ] bij elkaar passen 161 producten.
40x22x5mm C-vormige FRP U-kanaalwikkeling met gladde polyester sluier onbreekbaar
| Niet-metalen Materiaal: | FRP profiel door pultrusie |
|---|---|
| Kleur: | Groen |
| Afmeting: | 40x22x5mm |
Hoge eigenschappen Glasversterking FRP-staven met harsformulering
| Materiaal: | Met pultrusie versterkt profiel van glasvezels |
|---|---|
| Kleur: | Wit |
| Afmeting: | 1800mm lengte |
16.5mm diameterfrp Staaf met een metaaluiteinde aan één kant als tellerspost, speren enz.
| Materiaal: | Met pultrusie versterkt profiel van glasvezels |
|---|---|
| Kleur: | Blauw |
| Dimension: | 1600mm length |
Diameter 8,5 mm FRP gele staaf voor reflecterende markering in transport- en sportinfrastructuur
| Materiaal: | Met pultrusie versterkt profiel van glasvezels |
|---|---|
| Kleur: | geel |
| Grootte: | Diameter 8.5mm |
Lichtgrijze FRP U-kanaal 70x30x5mm als kabelbak in de elektriciteitsindustrie
| Materiaal: | FRP |
|---|---|
| Kleur: | Lichtgrijs |
| Grootte: | 70x30x5mm |
FRP Pultrusion Ronde buis 76x8mm Lengte 2400mm Oppervlak met gebreide mat wikkeling
| Materiaal: | FRP |
|---|---|
| Kleur: | Lichtgrijs |
| Afmeting: | 76x8x2400mm |
FRP Pultrusion Round Tube 76x8mmx2400mm met gebreide mat als hekpost
| Materiaal: | FRP |
|---|---|
| Kleur: | Lichtgrijs |
| Afmeting: | 76x8x2400mm |
Onregelmatige vorm van FRP-pultrusieprofiel op bestelling en tekening
| Niet-metalen Materiaal: | FRP profiel door pultrusie |
|---|---|
| Kleur: | Lichte grijs |
| Afmeting: | als orde |
Pultrusie FRP ronde buis met een diameter van 80 mm en een buitenoppervlak van een combo mat
| Materiaal: | FRP |
|---|---|
| Kleur: | Oorspronkelijk |
| Afmeting: | 80x8 |
Onregelmatige vorm van FRP-pultrusieprofiel met onverzadigd polyesterhars
| Niet-metalen Materiaal: | FRP profiel door pultrusie |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Afmeting: | als orde |

