Alle producten
-
Glasvezel Gestikte Mat
-
De Mat van glasvezelcombo
-
met een gewicht van niet meer dan 200 g/m2
-
Glasvezel Tweeassige Stof
-
Multi-axial weefsel
-
De Mat van de glasvezeloppervlakte
-
Mat van glasvezel
-
Het glasvezel Geweven Zwerven
-
Polyester sluier
-
de stof van het polyesternetwerk
-
Polyesterfilm
-
De Profielen van FRP Pultruded
-
FRP gegoten rooster
zoekwoorden [ fire resistant frp i beam ] bij elkaar passen 161 producten.
Pultrusion Vlot Structureel Bestand de Sectiesweer van Oppervlaktegrp
| Materiaal: | Met pultrusie versterkt profiel van glasvezels |
|---|---|
| Kleur: | Besteld door de klant |
| Dimensie: | Besteld door klant |
Isolatie van de het Profielhitte van de Pultrudedfrp L-vormige Hoek 40mm Breedte
| niet-metalen: | glasvezelversterkt kunststof profiel door pultrusieproces |
|---|---|
| Kleur: | Besteld door de klant |
| Afmeting: | 40mm-200mm, enzovoort. |
Dakbedekking Frp Pultrusion Profile Covenient-installatie met hoge weerstand voor weg:
| niet-metalen: | glasvezelversterkt kunststof profiel door pultrusieproces |
|---|---|
| Color: | Ordered by customer |
| Afmeting: | 430mm |
Communicatiesysteemfrp Pultruded Profiel voor 5g-Radarkoepel
| niet-metalen: | glasvezelversterkt kunststof profiel door pultrusieproces |
|---|---|
| Kleur: | Besteld door de klant |
| Afmeting: | 40x3mm |
Hexagonale buis van gele kleur in bouwterreinen
| niet-metalen: | glasvezelversterkt kunststof profiel door pultrusieproces |
|---|---|
| Kleur: | Besteld door de klant |
| Grootte: | gelijk aan 30 mm |
Maaswijdte 38x38mm FRP Gegoten Rooster Van Gele Kleur Vlakke Oppervlakte Met Deksel Aan Eén Zijde Voor Wandelpad
| Materiaal: | van glasvezel versterkt met hars |
|---|---|
| Kleur: | Geel |
| Panelgrootte: | 1220 x 2440 mm |
50x30x3mm glad FRP U-vormig kanaal omwikkeld door polyester sluier slijtvast
| Niet-metalen Materiaal: | FRP profiel door pultrusie |
|---|---|
| Kleur: | Lichtgroen |
| Afmeting: | 50x30x3mm |
40x22x5mm FRP U-kanaal met glad oppervlak slijtvastheid kwaliteit, lichtgele kleur
| Niet-metalen Materiaal: | FRP profiel door pultrusie |
|---|---|
| Kleur: | lichtgeel |
| Afmeting: | 40x22x5mm |
Rechte L-hoek Frp-pultrusieprofiel Voor FRP-isolatie, graad GPO-3
| Materiaal: | Glasvezelversterkt profiel door pultrusie |
|---|---|
| Kleur: | Besteld door klant |
| Afmeting: | Besteld door klant |
De veelkleurige Anti het Verouderen Profielen van de het Kanaalbouw van Uitdrijvingsfrp U
| Niet-metalen Materiaal: | FRP profiel door pultrusie |
|---|---|
| Kleur: | Besteld door de klant |
| Afmeting: | Besteld door de klant |

