Alle producten
-
Glasvezel Gestikte Mat
-
De Mat van glasvezelcombo
-
met een gewicht van niet meer dan 200 g/m2
-
Glasvezel Tweeassige Stof
-
Multi-axial weefsel
-
De Mat van de glasvezeloppervlakte
-
Mat van glasvezel
-
Het glasvezel Geweven Zwerven
-
Polyester sluier
-
de stof van het polyesternetwerk
-
Polyesterfilm
-
De Profielen van FRP Pultruded
-
FRP gegoten rooster
zoekwoorden [ fire resistant frp i beam ] bij elkaar passen 161 producten.
Diameter 25 mm FRP-staaf die UV-bestendige middelen toevoegt als hekpost voor buiten elektriciteit en chemische industrie
| Materiaal: | Met pultrusie versterkt profiel van glasvezels |
|---|---|
| Kleur: | Lichte grijs |
| Grootte: | Diameter 25 mm |
Chemische industrie FRP afvalwaterbehandelingsplaat met licht gewicht en verouderingsbestendige karakter op maat van de klant
| niet-metalen: | glasvezelversterkt kunststof profiel door pultrusieproces |
|---|---|
| Kleur: | Besteld door de klant |
| Afmeting: | Besteld door de klant |
Wanddikte 2,5 mm Pultrusion FRP Ronde buis lichtgrijs als faciliteit van infrastructuur
| niet-metalen: | glasvezelversterkt kunststof profiel door pultrusieproces |
|---|---|
| Kleur: | Lichte grijs |
| Afmeting: | 30x25mm |
Op maat gemaakt FRP kanaal met alle weersomstandigheden weerstand en uitstekende duurzaamheid, componenten van ladder
| niet-metalen: | glasvezelversterkt kunststof profiel door pultrusieproces |
|---|---|
| Kleur: | Geel |
| Afmeting: | Op maat |
Groene Secties I van FRP Pultruded Straal
| niet-metalen: | glasvezel versterkt plastic profiel door pultrusion procédé |
|---|---|
| Kleur: | Groen |
| Afmeting: | 15x25x5mm |
FRP-het Kanaalstraal met hoge weerstand 1000mm van U Lengte Elektrische Isolatie
| Non-metallic Material: | FRP profile by pultrusion |
|---|---|
| Color: | Ordered by customer |
| Dimension: | Ordered by customer |
Pultrusion Lichtgewichtfrp het Kanaalstraal van U met de Deklaag van Brandretardent
| Non-metallic Material: | FRP profile by pultrusion |
|---|---|
| Color: | Ordered by customer |
| Dimension: | Ordered by customer |
De heldere Straal van het de Glasvezelkanaal van Kleurenindustria versterkte 6mm het Plastic Kanaal van U
| Niet-metalen Materiaal: | FRP profiel door pultrusie |
|---|---|
| Kleur: | Besteld door de klant |
| Afmeting: | Besteld door de klant |
100mm Straal van U van de Duurzaamheids de Groene die Glasvezel door Polyestersluier wordt verpakt
| Niet-metalen Materiaal: | FRP profiel door pultrusie |
|---|---|
| Kleur: | Groen |
| Afmeting: | 20100mm |
5mm Dikke Gevormde Straal Lichtgewicht 40mm 60mm 112mm van het Glasvezelc Kanaal
| Non-metallic Material: | FRP profile by pultrusion |
|---|---|
| Color: | Ordered by customer |
| Dimension: | Ordered by customer |

