Alle producten
-
Glasvezel Gestikte Mat
-
De Mat van glasvezelcombo
-
met een gewicht van niet meer dan 200 g/m2
-
Glasvezel Tweeassige Stof
-
Multi-axial weefsel
-
De Mat van de glasvezeloppervlakte
-
Mat van glasvezel
-
Het glasvezel Geweven Zwerven
-
Polyester sluier
-
de stof van het polyesternetwerk
-
Polyesterfilm
-
De Profielen van FRP Pultruded
-
FRP gegoten rooster
zoekwoorden [ fire resistant frp i beam ] bij elkaar passen 161 producten.
2m Grijze GRP FRP Pultruded Rechthoekige Buissterkte Met grote trekspanning
| Materiaal: | Met pultrusie versterkt profiel van glasvezels |
|---|---|
| Kleur: | Grijs |
| Afmeting: | 52 x 32 x 5 mm |
Vierkante de Buis Elektrische Isolatie met hoge weerstand 2,5 van FRP 3 Duim
| Materiaal: | Met pultrusie versterkt profiel van glasvezels |
|---|---|
| Kleur: | Besteld door de klant |
| Afmeting: | Besteld door de klant |
Blauwe 3m 4m Vlotte Buitenfrp Comités Lichtgewicht voor Behandeling van afvalwater
| niet-metalen: | glasvezelversterkt kunststof profiel door pultrusieproces |
|---|---|
| Kleur: | Blauw |
| Afmeting: | 3 m, 6 m |
De Profielen Chemische Perservation van de hoeky Vorm FRP Pultruded
| niet-metalen: | glasvezelversterkt kunststof profiel door pultrusieproces |
|---|---|
| Kleur: | Besteld door klant |
| Afmeting: | Besteld door klant |
De concave Convexe Profielen Grey Sections 5cm tot 30cm van FRP Pultruded
| niet-metalen: | glasvezelversterkt kunststof profiel door pultrusieproces |
|---|---|
| Kleur: | Besteld door klant |
| Afmeting: | 5 cm tot 30 cm, of op maat |
Lichtgewichtpultrusion FRP Vierkante Buis 3 Duim - hoog Trekgrijs
| Materiaal: | Met pultrusie versterkt profiel van glasvezels |
|---|---|
| Kleur: | Grijs |
| Afmeting: | 50 x 50 x 4 mm |
De gele Weerstand van de de Buisiso 9000 Corrosie van Pultruded 4x4 FRP Vierkante
| Materiaal: | Met pultrusie versterkt profiel van glasvezels |
|---|---|
| Kleur: | Besteld door de klant |
| Afmeting: | Besteld door de klant |
De speciale Ontworpen van de de Profielen Heldere Kleur van FRP Pultruded Elektrische Isolatie
| Materiaal: | Glasvezelversterkt profiel door pultrusie |
|---|---|
| Kleur: | Besteld door klant |
| Afmeting: | Besteld door klant |
Anti UV 76mm Versterkte Vierkante de Buissterkte Met grote trekspanning van FRP
| Materiaal: | Met pultrusie versterkt profiel van glasvezels |
|---|---|
| Kleur: | Bruin, zwart, rood, enz. |
| Afmeting: | 76 mm, 80 mm. |
Groene FRP platte staaf glasvezelversterkte kunststofplaat Isohars en polyesterweefsel van het oppervlak
| niet-metalen: | glasvezelversterkt kunststof profiel door pultrusieproces |
|---|---|
| Kleur: | Groen |
| Afmeting: | Besteld door de klant |

