Alle producten
-
Glasvezel Gestikte Mat
-
De Mat van glasvezelcombo
-
met een gewicht van niet meer dan 200 g/m2
-
Glasvezel Tweeassige Stof
-
Multi-axial weefsel
-
De Mat van de glasvezeloppervlakte
-
Mat van glasvezel
-
Het glasvezel Geweven Zwerven
-
Polyester sluier
-
de stof van het polyesternetwerk
-
Polyesterfilm
-
De Profielen van FRP Pultruded
-
FRP gegoten rooster
zoekwoorden [ fire resistant frp i beam ] bij elkaar passen 161 producten.
Holle de Bouwglasvezel Versterkte Plastic Comité Anti UV
| niet-metalen: | glasvezelversterkt kunststof profiel door pultrusieproces |
|---|---|
| Kleur: | Besteld door de klant |
| Afmeting: | Besteld door de klant |
ODM Zwarte Stevige Glasvezel Versterkte Plastic Staaf 3cm 5cm 10cm Dia
| niet-metalen: | glasvezelversterkt kunststof profiel door pultrusieproces |
|---|---|
| Kleur: | OEM-producten |
| Afmeting: | OEM-producten |
2×2 zwarte Glasvezel Versterkte Plastic Comité Deeltjesoppervlakte
| niet-metalen: | glasvezelversterkt kunststof profiel door pultrusieproces |
|---|---|
| Kleur: | Besteld door de klant |
| Afmeting: | 2 × 2, 4 × 2 |
Anti UVuitdrijving 2 Duimglasvezel om Buis 30x25mm
| niet-metalen: | glasvezelversterkt kunststof profiel door pultrusieproces |
|---|---|
| Kleur: | Besteld door de klant |
| Afmeting: | Besteld door de klant |
15mm Gat 4 om Pultruded-Glasvezelbuis voor Landbouw
| niet-metalen: | glasvezelversterkt kunststof profiel door pultrusieproces |
|---|---|
| Kleur: | Besteld door de klant |
| Afmeting: | Besteld door de klant |
Lichtgewicht Gele Glasvezel Vlakke Bar 40x6mm
| niet-metalen: | glasvezelversterkt kunststof profiel door pultrusieproces |
|---|---|
| Kleur: | geel |
| Lange: | 5cm-30cm, 10cm-40cm, enz. |
pultrusion fiberglass reinforced plastic panel
| niet-metalen: | glasvezelversterkt kunststof profiel door pultrusieproces |
|---|---|
| Kleur: | Oorspronkelijk |
| Afmeting: | Besteld door de klant |
Groene Holle Pultruded-het Buizenstelseliso Sterkte Met grote trekspanning van de Gloeidraad Gekronkelde Glasvezel
| niet-metalen: | glasvezelversterkt kunststof profiel door pultrusieproces |
|---|---|
| Kleur: | Groen |
| Afmeting: | 16x12 mm |
ISO 9000 Pultruded UVresisitance Geschilderde de Buisoppervlakte van de 3 Duimglasvezel
| niet-metalen: | glasvezelversterkt kunststof profiel door pultrusieproces |
|---|---|
| Kleur: | Besteld door de klant |
| Afmeting: | Besteld door de klant |
Lichte gewicht en hoge kwaliteit, veel toepassingen, zoals ladders en andere industrieën
| Materiaal: | Met pultrusie versterkt profiel van glasvezels |
|---|---|
| Kleur: | Diverse, als bestelling |
| Dimensie: | 52 x 32 x 5 mm |

