Alle producten
-
Glasvezel Gestikte Mat
-
De Mat van glasvezelcombo
-
met een gewicht van niet meer dan 200 g/m2
-
Glasvezel Tweeassige Stof
-
Multi-axial weefsel
-
De Mat van de glasvezeloppervlakte
-
Mat van glasvezel
-
Het glasvezel Geweven Zwerven
-
Polyester sluier
-
de stof van het polyesternetwerk
-
Polyesterfilm
-
De Profielen van FRP Pultruded
-
FRP gegoten rooster
zoekwoorden [ fire resistant frp i beam ] bij elkaar passen 161 producten.
Rode staaf van FRP met een diameter van 8,5 mm voor een reflecterende markeringspal die wordt gebruikt in transport- en sportinfrastructuur
| Materiaal: | Met pultrusie versterkt profiel van glasvezels |
|---|---|
| Kleur: | Rood |
| Afmeting: | 1200mm Lengte |
Diameter 8,5 mm gele staaf van FRP voor reflecterende markeringspal die wordt gebruikt in transport- en sportinfrastructuur
| Materiaal: | Met pultrusie versterkt profiel van glasvezels |
|---|---|
| Kleur: | geel |
| Afmeting: | 1300mm lengte |
Diameter 38 mm FRP ronde staaf van bruine kleur gemaakt van E-glas roving en Iso hars voor elektriciteitsisolatie
| Materiaal: | Glasvezelversterkt profiel door pultrusie |
|---|---|
| Kleur: | Bruin |
| Afmeting: | Diameter 38mm |
Diameter 89x82mm Wanddikte 3,5mm Pultrusion FRP Ronde buis Rood Als faciliteit van infrastructuur
| niet-metalen: | glasvezelversterkt kunststof profiel door pultrusieproces |
|---|---|
| Kleur: | Rood |
| Afmeting: | 89x82mm |
Lichtgewicht en duurzaam FRP-ronde buis voor elektrische elektronica Hout-achtig oppervlak
| niet-metalen: | glasvezelversterkt kunststof profiel door pultrusieproces |
|---|---|
| Uiterlijk: | houten patroon |
| Afmeting: | 24x20mm, besteld door de klant |
Het Comité van kluisfrp Profielen Glasvezel Versterkt Plastic Uitdrijvingsproces
| niet-metalen: | glasvezelversterkt kunststof profiel door pultrusieproces |
|---|---|
| Kleur: | Besteld door de klant |
| Afmeting: | Besteld door de klant |
De onregelmatige Glasvezel Versterkte Plastic Comité FRP Elektriciteit van de Bladwind
| niet-metalen: | glasvezelversterkt kunststof profiel door pultrusieproces |
|---|---|
| Kleur: | Besteld door de klant |
| Afmeting: | Besteld door de klant |
Het Hulpmiddel FRP van het fiberglashandvat om Buis Vlotte Oppervlakte Veelkleurige 1.5m
| non-metallic: | fiberglass reinforced plastic profile by pultrusion process |
|---|---|
| Color: | Ordered by customer |
| Dimension: | Ordered by customer |
Het FRP Versterkte Decoratieve T Profiel van Pultruded voor Deuren ISO 9000
| niet-metalen: | glasvezelversterkt kunststof profiel door pultrusieproces |
|---|---|
| Kleur: | rood |
| Afmeting: | Besteld door de klant |
1600mm Stevige de Glasvezelstaaf van Pool van Lengte Rode FRP Staven Verticale
| Materiaal: | Met pultrusie versterkt profiel van glasvezels |
|---|---|
| Kleur: | Rood |
| Afmeting: | 1600mm lengte |

