Alle producten
-
Glasvezel Gestikte Mat
-
De Mat van glasvezelcombo
-
met een gewicht van niet meer dan 200 g/m2
-
Glasvezel Tweeassige Stof
-
Multi-axial weefsel
-
De Mat van de glasvezeloppervlakte
-
Mat van glasvezel
-
Het glasvezel Geweven Zwerven
-
Polyester sluier
-
de stof van het polyesternetwerk
-
Polyesterfilm
-
De Profielen van FRP Pultruded
-
FRP gegoten rooster
zoekwoorden [ fire resistant frp i beam ] bij elkaar passen 161 producten.
Glasvezelversterkt plastic plat door pultrusieproces Lichtgewicht Hoge treksterkte Weerweerstand
| niet-metalen: | glasvezelversterkt kunststof profiel door pultrusieproces |
|---|---|
| Kleur: | Besteld door de klant |
| Afmeting: | Besteld door de klant |
12mm Eco Glasvezel om Anticorrosieve Buis
| niet-metalen: | glasvezel om buis |
|---|---|
| Kleur: | Heldergeel, aanpasbaar |
| Afmeting: | 24x19, 26x21, 34x28, aanpasbaar |
Hittebestendige FRP rechthoekige buisprofielen gemaakt van polyestersluier en onverzadigde harsen die elektrische isolatie en duurzaamheid bieden
| Materiaal: | Met pultrusie versterkt profiel van glasvezels |
|---|---|
| Kleur: | Grijs, kan op bestelling worden gemaakt |
| Dimensie: | 55x25x3mm |
FRP rechthoekige buis door pultrusieproces, het oppervlak borstelen met bepaalde verf, om te voldoen aan zeer hoge eisen aan oppervlaktegladheid en een goed uiterlijk
| Materiaal: | Met pultrusie versterkt profiel van glasvezels |
|---|---|
| Kleur: | Geel, kan op bestelling worden gedaan |
| Dimensie: | 55x25x3mm |
Pultrusion om Glasvezel Versterkte Plastic Pijp 16mm 30mm
| non-metallic: | fiberglass reinforced plastic profile by pultrusion process |
|---|---|
| Color: | Ordered by customer |
| Dimension: | Ordered by customer |
Oranje rooster van het gaas Grootte 40x40 Hoogte 50mm Panel Grootte 1007x4040mm Concave oppervlak voor waterplanten loopbrug of gang
| Materiaal: | van glasvezel versterkt met hars |
|---|---|
| Kleur: | Oranje |
| Panelgrootte: | 1007 x 4047 mm |
Onregelmatige rechthoekige buis met polyester sluier omhulsel oppervlak Goed uitzicht en gladheid
| Niet-metalen Materiaal: | FRP profiel door pultrusie |
|---|---|
| Kleur: | Groen |
| Afmeting: | Als volgorde |
Stoep Gevormde GRP-Glasvezelgrating Comités 1×3 Mesh Anti Slid
| niet-metalen: | glasvezelversterkt kunststof profiel door pultrusieproces |
|---|---|
| Kleur: | Besteld door de klant |
| Afmeting: | Besteld door de klant |
Dunne Rechthoekige Antiwear Buis 25x3.2mm van het Muurepoxy-vezelglas
| Materiaal: | Glasvezelversterkt profiel door pultrusie |
|---|---|
| Kleur: | Heldere Geel |
| Afmeting: | 1200 mm |
Hoge treksterkte rechthoekige vierkant buis met versterkte randen voor ruwe omgevingen
| Materiaal: | Glasvezelversterkt profiel door pultrusie |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Afmeting: | 52 x 32 x 5 mm |

