Alle producten
-
Glasvezel Gestikte Mat
-
De Mat van glasvezelcombo
-
met een gewicht van niet meer dan 200 g/m2
-
Glasvezel Tweeassige Stof
-
Multi-axial weefsel
-
De Mat van de glasvezeloppervlakte
-
Mat van glasvezel
-
Het glasvezel Geweven Zwerven
-
Polyester sluier
-
de stof van het polyesternetwerk
-
Polyesterfilm
-
De Profielen van FRP Pultruded
-
FRP gegoten rooster
zoekwoorden [ fire resistant frp i beam ] bij elkaar passen 161 producten.
Speciale vorm van FRP-profiel volgens de bijgeleverde tekening en op aanvraag besteld, met vinylhars en polyester combinatiemat.
| non-metallic: | fiberglass reinforced plastic profile by pultrusion process |
|---|---|
| Color: | White |
| Dimension: | Ordered by customer |
Veelzijdige profielen van rechthoekige FRP-buizen van polyester-epoxy en fenolharsen die elektrische isolatie en duurzaamheid bieden
| Materiaal: | Met pultrusie versterkt profiel van glasvezels |
|---|---|
| Kleur: | Diverse, als bestelling |
| Dimensie: | 52 x 32 x 5 mm |
Pultruded FRP Onregelmatige Vorm Profielen Kenmerken Lichtgewicht Constructie Hoge Sterkte en Uitstekende Anti-Corrosie Eigenschappen
| Niet-metaalachtig: | glasvezelversterkt kunststof profiel door pultrusieproces |
|---|---|
| Kleur: | Grijs |
| Dimensie: | Besteld door de klant |
Buitenmuur 3mm Glasvezel Versterkt Plastic Comité Antifire 100x2mm
| niet-metalen: | glasvezelversterkt kunststof profiel door pultrusieproces |
|---|---|
| Kleur: | Besteld door de klant |
| Afmeting: | 1220mm*2440mm |
Anticorrosieve Phenolic Zwarte Glasvezel Rod For Optical Fiber Cable 4mm Dia
| Materiaal: | Met pultrusie versterkt profiel van glasvezels |
|---|---|
| Kleur: | Besteld door de klant |
| Afmeting: | Besteld door de klant |
Pultrusion met grote trekspanning Glasvezel Versterkt Plastic Rod Lightweight
| Materiaal: | Met pultrusie versterkt profiel van glasvezels |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Afmeting: | 24mm |
FRP irregular tube with the quality of light weight and high tensile strength, made for order of special request
| niet-metalen: | glasvezelversterkt kunststof profiel door pultrusieproces |
|---|---|
| Kleur: | Besteld door de klant |
| Afmeting: | Besteld door de klant |
Infrastructuurpultrusion de Tekens van Glasvezelrod as warning stake and
| Material: | Fibergalss reinforced profile by pultrusion |
|---|---|
| Color: | Ordered by customer |
| Dimension: | Ordered by customer |
Pultrusion van de remhefboom de Gebieden van Glasvezelrod in electricity and insulation
| Materiaal: | Met pultrusie versterkt profiel van glasvezels |
|---|---|
| Kleur: | Besteld door de klant |
| Afmeting: | Besteld door de klant |
Met glasvezel versterkte kunststof vlakke plaat door pultrusieproces Lichtgewicht Hoge treksterkte Weerbestendigheid van speciaal patroon
| niet-metalen: | glasvezelversterkt kunststof profiel door pultrusieproces |
|---|---|
| Kleur: | Besteld door de klant |
| Afmeting: | Besteld door de klant |

