Alle producten
-
Glasvezel Gestikte Mat
-
De Mat van glasvezelcombo
-
met een gewicht van niet meer dan 200 g/m2
-
Glasvezel Tweeassige Stof
-
Multi-axial weefsel
-
De Mat van de glasvezeloppervlakte
-
Mat van glasvezel
-
Het glasvezel Geweven Zwerven
-
Polyester sluier
-
de stof van het polyesternetwerk
-
Polyesterfilm
-
De Profielen van FRP Pultruded
-
FRP gegoten rooster
zoekwoorden [ fire resistant frp i beam ] bij elkaar passen 161 producten.
16.5mm diameterfrp Staaf het uiteinde van de 30 Graadbesnoeiing van één kant voor Sportendelen
| Material: | Fibergalss reinforced profile by pultrusion |
|---|---|
| Color: | Red |
| Afmeting: | 1600mm lengte |
Treksterkte10.5mpa Blauwe FRP Staven 1600mm Glasvezel Ronde Bar
| Materiaal: | Met pultrusie versterkt profiel van glasvezels |
|---|---|
| Kleur: | Blauw |
| Afmeting: | 1600mm lengte |
36x30 Pultrusion FRP om Antiwear Buis
| niet-metalen: | glasvezelversterkt kunststof profiel door pultrusieproces |
|---|---|
| Kleur: | zilver, door klant |
| Afmeting: | 36x30mm, Opdracht gegeven tot door klant |
Antiwear 24mm Plastiek Met een laag bedekte FRP de Glasvezelstaaf van Stavenbendable Pultruded
| Materiaal: | Met pultrusie versterkt profiel van glasvezels |
|---|---|
| Kleur: | Besteld door de klant |
| Afmeting: | Besteld door de klant |
Witte Anti het Verouderen FRP Stavenpultrusion de Staafoem van de 1 Duimglasvezel
| Materiaal: | Met pultrusie versterkt profiel van glasvezels |
|---|---|
| Kleur: | Aangepast |
| Afmeting: | Aangepast |
Lichte dikke onregelmatige gepultrudeerde FRP profielen Anti-slip glasvezel versterkt plastic buis
| Materiaal: | Pultrured FRP profielen |
|---|---|
| Kleur: | Heldere kleur |
| Afmeting: | Besteld door de klant |
Pultrusion Procédé FRP de Staven versterkten 8mm Met grote trekspanning 25mm
| Materiaal: | Met pultrusie versterkt profiel van glasvezels |
|---|---|
| Kleur: | Besteld door de klant |
| Afmeting: | Besteld door de klant |
10x4mm Antiwear Dunne de Buisweerbestendigheid van de Muurglasvezel
| niet-metalen: | glasvezelversterkt kunststof profiel door pultrusieproces |
|---|---|
| Kleur: | Wit |
| Afmeting: | 10x4 mm |
6mm 10mm de 16mm Stevige Met een laag bedekte Weerbestendigheid van Glasvezelstaven Plastiek
| Materiaal: | Met pultrusie versterkt profiel van glasvezels |
|---|---|
| Kleur: | Besteld door de klant |
| Afmeting: | Besteld door de klant |
5m Flexibel Bestand de Polyesteralkali met hoge weerstand van Glasvezelstaven
| Materiaal: | Met pultrusie versterkt profiel van glasvezels |
|---|---|
| Kleur: | Besteld door de klant |
| Afmeting: | Besteld door de klant |

