Alle producten
-
Glasvezel Gestikte Mat
-
De Mat van glasvezelcombo
-
met een gewicht van niet meer dan 200 g/m2
-
Glasvezel Tweeassige Stof
-
Multi-axial weefsel
-
De Mat van de glasvezeloppervlakte
-
Mat van glasvezel
-
Het glasvezel Geweven Zwerven
-
Polyester sluier
-
de stof van het polyesternetwerk
-
Polyesterfilm
-
De Profielen van FRP Pultruded
-
FRP gegoten rooster
zoekwoorden [ polyester film roll ] bij elkaar passen 186 producten.
Het vormen van RTM-Glasvezel Tweeassige Doek 500g
| Materiaal: | 0°C het zwerven van 250g + het zwerven 90° van 210g+ polyester gevoelde 40g |
|---|---|
| Kleur: | Wit |
| Textuur: | 0°C en gevoelde combinatie 90° met polyester |
ELT 600 euro de Doekmat 1708 van de Glas Tweeassige Glasvezel
| Materiaal: | E glas hakte bundelmat en polyestersluier, het zwerven 0º of 90º |
|---|---|
| Kleur: | Wit |
| Textuur: | 90 graad en 0 graad |
0 Gr.-Glasvezel Tweeassige Stof 150mm Breedte
| Materiaal: | E glas hakte bundelmat en polyestersluier, het zwerven 0º of 90º |
|---|---|
| Kleur: | Wit |
| Textuur: | 0°C en combinatie 90° |
Geen Bindmiddel 6 Oz van de Glasvezel het Tweeassige Stof 1050g 1200g Alkali Vrije
| Materiaal: | E glas hakte bundelmat en polyestersluier, het zwerven 0º of 90º |
|---|---|
| Kleur: | Wit |
| Textuur: | 0°C en combinatie 90° |
L50m W2.6m Twee de Manieren Geweven Tweeassige Sterkte Met grote trekspanning van de Glasvezeldoek
| Materiaal: | E glas hakte bundelmat en polyestersluier, het zwerven 0º of 90º |
|---|---|
| Kleur: | Wit |
| Textuur: | 0°C en combinatie 90° |
1m 1.5m 2m C Glas Geweven Marine Fiberglass Biaxial Fabric Twill
| Materiaal: | C glas hakte bundelmat en polyestersluier, het zwerven 0º of 90º |
|---|---|
| Kleur: | Wit |
| Textuur: | 0°C en combinatie 90° |
90 Geweven Duidelijk van de de Glasvezel Tweeassige Stof van Gr. RTM
| Materiaal: | E glas hakte bundelmat en polyestersluier, het zwerven 0º of 90º |
|---|---|
| Kleur: | Wit |
| Textuur: | 90 gr. |
0 graden en 90 graden glasvezel biaxiale stof die een laag gehakte strengen toevoegt om het FRP-product te versterken
| Materiaal: | E glas hakte bundelmat en polyestersluier, het zwerven 0º of 90º |
|---|---|
| Kleur: | Wit |
| Textuur: | 0°C en combinatie 90° |
Duidelijke Geweven RTM 1708 Glasvezel Tweeassige Stof ELTM450 voor Hand legt omhoog
| Materiaal: | E glas hakte bundelmat en polyestersluier, het zwerven 0º of 90º |
|---|---|
| Kleur: | wit |
| Textuur: | 0°C en combinatie 90° |
Synthetische Surfacing Veil Tape 30g/M2-40mm op verstevigd oppervlak van laminaat
| Materiaal: | Polyester |
|---|---|
| Kleur: | Wit |
| Breedte: | 40mm |

