Alle producten
-
Glasvezel Gestikte Mat
-
De Mat van glasvezelcombo
-
met een gewicht van niet meer dan 200 g/m2
-
Glasvezel Tweeassige Stof
-
Multi-axial weefsel
-
De Mat van de glasvezeloppervlakte
-
Mat van glasvezel
-
Het glasvezel Geweven Zwerven
-
Polyester sluier
-
de stof van het polyesternetwerk
-
Polyesterfilm
-
De Profielen van FRP Pultruded
-
FRP gegoten rooster
zoekwoorden [ polyester film roll ] bij elkaar passen 186 producten.
Multi-assige glasvezelstof met een laag polyesterweefsel ETTX450045 voor zonnepanelen met een zeer glad oppervlak en een hoge versterking en anti-corrosie
| Materiaal: | Glasvezel en polyester |
|---|---|
| Kleur: | Wit |
| Breedte: | 300 mm |
Glasvezel gebreid kammen met een laag polyester sluier voor FRP pultrusie, veel gebruikt in de moderne industrie en architectuur
| Materiaal: | Glasvezel en polyester |
|---|---|
| Kleur: | Wit |
| Breedte: | 300 mm |
Glasvezelgehakte strengmat gecombineerd met een laag polyester vlies voor FRP-pultrusie, eenheidgewicht van 240 g per vierkante meter, om het oppervlak zeer glad te maken, veel gebruikt in zonnepaneelframes.
| Materiaal: | Glasvezel en polyester |
|---|---|
| Kleur: | Wit |
| Breedte: | 1500 mm |
Uniform van glasvezel, met een laag polyester om het eindproduct te versterken, voor een hoge sterkte kabelbrug of -dek
| Materiaal: | glasvezel UDT met polyester sluier |
|---|---|
| Kleur: | Wit |
| Breedte: | 600 mm |
1600mm Glasvezel Gestikt Mat Compatible With Polyester Vinyl Ester Epoxy Resins
| Materiaal: | doorlopende filamentmat |
|---|---|
| Breedte: | 1600mm |
| Zwervend type: | E glas |
EGV2730: ISO 9000 Combo Fiberglass Mat 300g ((270g+30g) voor pultrusie, RTM en plaatvorming
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Breedte: | 1600 mm |
| Combotype: | Gestikt |
EMKS 430 430g/m2 Polyester Combo Mat for Strong and Durable Products in Continuous Plate Process
| Materiaal: | Polyestersluier en gehakte bundelmat |
|---|---|
| Kleur: | Wit |
| Breedte: | 1600 mm |
EMK 600g/2 van e-glas hakte bundels met polyesterdraad hoofdzakelijk voor gloeidraad het winden doel wordt gebreid dat
| Materiaal: | E glasvezel |
|---|---|
| Breedte: | 200-3200mm |
| Zwervend type:: | 2400 tex gehakte bundels |
EMK 450 breide Steek Mat Fiberglass 68kgs per Broodjesbreedte 1600mm voor FRP-Voertuig
| Materiaal: | E glasvezel |
|---|---|
| Breedte: | 1600mm |
| Zwervend type: | E glas |
Eenrichtingsvezelstof 227g/m2 Breedte 200mm Lengte 330 meter per rol glad snijden voor enorme opslagtanks
| Materiaal: | met een gewicht van niet meer dan 50 g/m2 |
|---|---|
| Kleur: | Wit |
| Type garen: | E Glas |

