Alle producten
-
Glasvezel Gestikte Mat
-
De Mat van glasvezelcombo
-
met een gewicht van niet meer dan 200 g/m2
-
Glasvezel Tweeassige Stof
-
Multi-axial weefsel
-
De Mat van de glasvezeloppervlakte
-
Mat van glasvezel
-
Het glasvezel Geweven Zwerven
-
Polyester sluier
-
de stof van het polyesternetwerk
-
Polyesterfilm
-
De Profielen van FRP Pultruded
-
FRP gegoten rooster
zoekwoorden [ epoxy fiberglass woven roving ] bij elkaar passen 153 producten.
0 de Afwijkingsglasvezel Eenrichtingscombo Mat Plain Woven van Gr. 400g
| Niet-metalen product: | Glasvezel |
|---|---|
| Kleur: | Wit |
| Garentype: | E glas |
1m 1.5m 2m C Glas Geweven Marine Fiberglass Biaxial Fabric Twill
| Materiaal: | C glas hakte bundelmat en polyestersluier, het zwerven 0º of 90º |
|---|---|
| Kleur: | Wit |
| Textuur: | 0°C en combinatie 90° |
90 Geweven Duidelijk van de de Glasvezel Tweeassige Stof van Gr. RTM
| Materiaal: | E glas hakte bundelmat en polyestersluier, het zwerven 0º of 90º |
|---|---|
| Kleur: | Wit |
| Textuur: | 90 gr. |
Duidelijke Geweven RTM 1708 Glasvezel Tweeassige Stof ELTM450 voor Hand legt omhoog
| Materiaal: | E glas hakte bundelmat en polyestersluier, het zwerven 0º of 90º |
|---|---|
| Kleur: | wit |
| Textuur: | 0°C en combinatie 90° |
De polyester voelde Eenrichtingsiep 900 288g/M2 van de Glasvezelstof voor Windbladen
| Niet-metalen product: | Eenrichtingsglasvezelstof voor Windbladen |
|---|---|
| Weefseltype: | Geweven duidelijk |
| Weft dichtheid: | 288g/m2 |
L50m W2.6m Twee de Manieren Geweven Tweeassige Sterkte Met grote trekspanning van de Glasvezeldoek
| Materiaal: | E glas hakte bundelmat en polyestersluier, het zwerven 0º of 90º |
|---|---|
| Kleur: | Wit |
| Textuur: | 0°C en combinatie 90° |
De polyester voelde de Eenrichtingsrichtlijn 0° of 90° van de Glasvezelstof
| Niet-metalen product: | Glasvezel |
|---|---|
| Kleur: | wit |
| Garentype: | E het gevoelde glaszwerven met polyester |
UDT Glasvezel Unidirectioneel Enkelvoudig Weefsel 550g/M2-600mm in Niet-Metaalachtig Wit met Glasgaren 1200 Tex voor Opslagtank
| Niet-metalen product: | glas roving 1200 tex |
|---|---|
| Kleur: | Wit |
| Type garen: | E Glas |
0 Gr.-Glasvezel Tweeassige Stof 150mm Breedte
| Materiaal: | E glas hakte bundelmat en polyestersluier, het zwerven 0º of 90º |
|---|---|
| Kleur: | Wit |
| Textuur: | 0°C en combinatie 90° |
Doek van de IEP550gsm 800gsm de Eenrichtingsglasvezel Stof van de de Manierglasvezel van ETM 450 Één
| Niet-metalen product: | Glasvezel |
|---|---|
| Kleur: | wit |
| Garentype: | E glas |

