Alle producten
-
Glasvezel Gestikte Mat
-
De Mat van glasvezelcombo
-
met een gewicht van niet meer dan 200 g/m2
-
Glasvezel Tweeassige Stof
-
Multi-axial weefsel
-
De Mat van de glasvezeloppervlakte
-
Mat van glasvezel
-
Het glasvezel Geweven Zwerven
-
Polyester sluier
-
de stof van het polyesternetwerk
-
Polyesterfilm
-
De Profielen van FRP Pultruded
-
FRP gegoten rooster
zoekwoorden [ epoxy fiberglass woven roving ] bij elkaar passen 153 producten.
E het Glas Gehakte Blad van Mat Used In FRP van de Bundelglasvezel Steek Gebreide
| Materiaal: | E glasvezel |
|---|---|
| Breedte: | 2150mm |
| Zwervend type:: | E glas gehakte strengen |
FRP-Brand - de Gestikte Mat CMK 300 Breedte 1600mm van de vertragersbrug Glasvezel
| Materiaal: | C glasvezel |
|---|---|
| Breedte: | 1600mm |
| Zwervend type: | C glas |
+45/-45° Biaksiale stof van glasvezel voor FRP met gesneden strengen en optimale harsbevochtiging
| Materiaal: | glasvezel |
|---|---|
| Kleur: | Wit |
| Textuur: | weefsel bij +45°C en -45° |
Sterk glasvezel +45/-45° Biaxiaal stof voor versterking Wet Out hars met polyester weefsel
| Materiaal: | glasvezel |
|---|---|
| Kleur: | Wit |
| Textuur: | weefsel bij +45°C en -45° |
1000mm Geen het Weefselband Mat Emk 300 Emk450 Emk 250 van de Bindmiddelenglasvezel
| Materiaal: | C glas en e-glasvezel |
|---|---|
| Breedte: | 200-3200mm |
| Zwervend type: | C glas of e-glas |
Glasvezel Gestikte Mat EMK 250g/M2
| Materiaal: | E glasvezel |
|---|---|
| Breedte: | 3200mm |
| Zwerventype: | C glas of e-glas |
Van het de Glasvezelweefsel van het poederbindmiddel de Matc Glasvezel Moldability 200mm tot 3200mm
| Materiaal: | C glas en e-glasvezel |
|---|---|
| Breedte: | 200-3200mm |
| Zwervend type: | C glas of e-glas |
EMK 600 OEM Glasvezel Steek Gebreid Mat Roll 8 tot 40 Duim
| Materiaal: | C glas en e-glasvezel |
|---|---|
| Breedte: | 200-3200mm |
| Zwervend type: | C glas of e-glas |
De Gestikte Mat Unsaturated Resin For Storage Tank van CMK 380g/M2 Glasvezel
| Materiaal: | C-glas en E-glasvezel |
|---|---|
| Breedte: | 200-3200mm |
| Zwervend type:: | C-glas of E-glas |
De glasvezel hakte Gebreid Matc Glas CMK 450
| Materiaal: | C glas |
|---|---|
| Breedte: | 1800mm |
| Zwerventype: | C glas 2400tex |

