Alle producten
-
Glasvezel Gestikte Mat
-
De Mat van glasvezelcombo
-
met een gewicht van niet meer dan 200 g/m2
-
Glasvezel Tweeassige Stof
-
Multi-axial weefsel
-
De Mat van de glasvezeloppervlakte
-
Mat van glasvezel
-
Het glasvezel Geweven Zwerven
-
Polyester sluier
-
de stof van het polyesternetwerk
-
Polyesterfilm
-
De Profielen van FRP Pultruded
-
FRP gegoten rooster
zoekwoorden [ fiberglass stitched mat ] bij elkaar passen 147 producten.
De Afwijking van ISO 9000 0 Gr. Eenrichtings de Glasvezelstof die van 90 Gr. 2600mm breien
| Niet-metalen product: | glasvezel |
|---|---|
| Kleur: | Wit |
| Garentype: | E glas |
Hoog Versterkt Eenrichtings de Stoffenbroodje van de Glasvezelband Geen Bindmiddel
| Niet-metalen product: | glasvezel |
|---|---|
| Kleur: | Wit |
| Garentype: | E glas |
Witte Eenrichtingsglasvezelstof 0 Doek van de Richtlijn de Eenrichtingsglasvezel
| Niet-metalen product: | het glasvezel directe zwerven en het geassembleerde zwerven |
|---|---|
| Kleur: | wit |
| Garentype: | E glas |
150mm 40g de 300g Versterkte UV Bestand Gehakte Glasvezel van de Polyestermat
| Niet-metalen product: | Polyestersluier en gehakte bundelmat |
|---|---|
| Kleur: | wit |
| Breedte: | 1503200mm |
Combomat van de glasvezelud afwijking van gehakte die bundels wordt gemaakt willekeurig op glasvezel UD de stof die van de 0 graadrichting worden verdeeld
| Materiaal: | E glas het geassembleerde zwerven, gehakte bundels en pp-mat |
|---|---|
| Kleur: | wit |
| Breedte: | 530mm |
ODM breide 1708 de Tweeassige Hittebestendigheid van Glasvezelmat roll 430g/M2
| Materiaal: | E glas hakte bundelmat en polyestersluier, het zwerven 0º of 90º |
|---|---|
| Kleur: | wit |
| Textuur: | 0°C en combinatie 90° |
ISO 9000 Tweeassige van de de Polyestersluier van de Glasvezeldoek Mat 0 en 90 Graad
| Materiaal: | E glas hakte bundelmat en polyestersluier, het zwerven 0º of 90º |
|---|---|
| Kleur: | wit |
| Textuur: | 0°C en combinatie 90° |
Doek van de IEP550gsm 800gsm de Eenrichtingsglasvezel Stof van de de Manierglasvezel van ETM 450 Één
| Niet-metalen product: | Glasvezel |
|---|---|
| Kleur: | wit |
| Garentype: | E glas |
Gebreide Eenrichtingsglasvezelstof 0 90deg
| Niet-metalen product: | glasvezel |
|---|---|
| Kleur: | Wit |
| Garentype: | E glas |
150mm Opgestelde Eenrichtingsglasvezeldoek CSM
| Niet-metalen product: | glasvezel |
|---|---|
| Kleur: | Wit |
| Garentype: | E glas |

